Om Företaget

Halleskogs Ta-planer & Etableringar AB grundades 2009 är verksamt främst i Storstockholmsområdet. Kunderna är privata och offentliga, stora som små. Företaget har specialicerat sig på tillståndsansökningarför vägarbete och byggen.

Halleskogs har ett systerbolag Halleskog & Hansson Rental AB som hyr ut avstängningsmaterial och utför de tjänsterna som kan komma att behövas för att utforma en säker arbetsplats för er.

Med god kännedom om gällande lagar och förordningar och ett upparbetat kontaktnät hos myndigheterna tillför Halleskogs kostnadseffektivare och säkrare projektering. Tillförlitlig planering underlättar bedömning och hantering av risker. Resurserna kan användas på ett effektivt sätt och logistiken blir rationell.
Kontakta oss

Teamet

Joakim Hansson

Per Halleskog

Grundare

070-483 12 10
per@halleskogs.se

Joakim Hansson

Julia Sundqvist

Tillståndskonsult/Ekonomi

076-010 12 10
julia@halleskogs.se

Joakim Hansson

Anna-Karin Orre

Tillståndskonsult
08 - 25 35 59
076-013 12 10
ak@halleskogs.se

Joakim Hansson

Elin af Forselles

Tillståndskonsult
08 - 25 35 59
073-311 12 10
elin@halleskogs.se

Joakim Hansson

Erik Wahlund

Tillståndskonsult
08 - 25 35 59
076-180 12 10
erik@halleskogs.se

Joakim Hansson

Emelie Wahlberg

Tillståndskonsult
08 - 25 35 59
076 - 021 12 10
emelie@halleskogs.se

Joakim Hansson

Hanna Olofsson

Tillståndskonsult
08 - 25 35 59
076-312 80 92
hanna@halleskogs.se

Joakim Hansson

Patrik Kiebach

Tillståndskonsult
08 - 25 35 59
072-323 12 10
patrik@halleskogs.se

Tveka inte att

Kontakta oss